Analytik pochybných platieb

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý sa vyzná vo finančnej a bankovníckej oblasti. Na tejto pozícii budete vykonávať najmä nasledovné aktivity:
- Kvalitatívne kontroly viacerých oddelení, ktoré sa zaoberajú systémovými výstrahami ohľadom platieb, na pravidelnej ale aj nepravidelnej báze
- Príprava manuálov na zdieľanie vedomostí a skúseností
- Analýza zložitých prípadov, ktoré boli eskalované z iných oddelení
- Radenie Team lídrom ohľadom potenciálnych rizík, problémov a eskalácií
Požadujeme
Požiadavky na úspešného kandidáta:
- Apoň 1,5 rokov skúseností v oblasti bankového prostredia (Relevantná prax v oblasti bankovníctva, analýzy rizík či posudzovania transakcií je výhodou)
- Pokročilá znalosť anglického jazyka na úrovni C1
- Stredoškolské a/alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- Agile prístup, silné analytické myslenie
- Schopnosť prichádzať s nápadmi ako vylepšiť procesy
Benefity
- Príspevok na stravné lístky
- Systém cafeteria
- Referral bonus
- Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe
- Home office
- Jazykové kurzy a školenia
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111