Demand Planner pre Slovensko

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Našim klientom je úspešná spoločnosť, ktorá je úspešným producentom v oblasti potravinárskeho priemyslu. Aktuálne pre nich obsadzujeme pozíciu Demand Plannera.
Čo na tejto pozícii bude Vašou úlohou?
- zodpovednosť za ročnú predpoveď objemu predaja
- neustále zlepšovanie prognóz, zabezpečenie spokojnosti zákazníka a znižovanie stavu zásob
- analýza týždenných, mesačných plánov na základe trendov
- úzko spolupracuje s marketingovým a obchodným oddelením
- práca v SAP
- zlepšovanie procesov
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa
- zkúsenosť na danej pozícii aspoň 1 rok
- znalosť SAP
- znalosť anglického jazyka
- analytické myslenie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk