PROCESNÝ INŽINIER (oblasť automatizácie)

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Automobilový priemysel, Informatika - software, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš skúsenosti v oblasti automatizácie, PLC alebo elektroúdržby?
Pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť, momentálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu PROCESNÝ INŽINIER, ktorý bude mať na starosti:
Zlepšovanie výrobných liniek z hľadiska zvyšovania kvality, dosiahnutia nulových chýb.
Hľadá a implementuje riešenia pre zvyšovanie produktivity.
Overuje účinnosť prijatých opatrení pre zefektívnenie výrobného procesu.
Zúčastňuje sa pri zvádzaní nových/modifikovaných výrobkov do výroby.
Zodpovedá za správnosť a aktuálnosť pracovných inštrukcií.
Zabezpečuje dodržiavanie štandardov a pracovných postupov.
Požadujeme
- VŠ vzdelanie v oblasti automatizácie
- znalosť pneumatiky, senzoriky, elektriky
- §21 výhodou
- Anglický jazyk - mierne pokročilý
- MS Office - pokročilý
- Pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii min. 2 roky
- Pracovné skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu
- Technické znalosti, znalosti výrobných procesov
- Znalosť nástrojov kvality
- Organizačné schopnosti
- Zodpovednosť
- Flexibilita
Benefity
- Stabilita spoločnosti
- Dochádzkový bonus
- Príspevok na šport
- Možnosť kariérneho rastu
- Možnosť školení
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321