Poď pracovať ako Account Manager

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Poď pracovať pre spoločnosť, ktorá sa venuje predaju multifunkných zariadení, kopírovacích zariadení, tlačiarní. Aktuálne pre nich hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Account Managera.
Čo bude tvojou úlohou?:
- Akvizícia nových zákazníkov z oblasti malých a stredných podnikov
- starostlivosť o portfólio pridelených zákazníkov, poskytovanie popredajného servisu,
- 3 dni v týždni práca v teréne, návšteva zákazníkov v rámci Slovenska ( primárne západné Slovensko)
- 2 dni práca z officu- riešenie emailov, ponúk
- analýza trhu
- analýza konkurencie
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- skúsenosti s predajom tlačiarní alebo kopírovacích zariadení
- skúsenosti s priamym predajom
- je dravý, má obchodného ducha a baví ho akvizícia
- ochota cestovať
- znalosť anglického jazyka
Benefity
- zaujímavá variabilná zložka mzdy s ktorou možeš zarábať aj 2 500€
- auto aj na súkromné účely- 100% preplacané spoločnosťou, a teba to nestojí ani cent
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111