PL/SQL Developer (FineTech)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 200 - 2 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti FineTech and Payments a s klientmi vo viac ako 100krajinách dopĺňa svoj tím v Bratislave.
Rola je zameraná na dlhotrvajúce perspektívne projekty zamerane na:
- riešenia pre bankové a platobné terminály
- autorizovanie a procesovanie platieb
- migrovanie dát
- Application Performance Management
Požadujeme
Uchádzač by mal mať minimálne 2ročné znalosti:
- Oracle DB pokročilá úroveň (skúsenosť aspoň s version10)
- PL/SQL development na pokročilej úrovni
- OS Linux
- Anglický Jazyk B1/B2
Výhodou su znalosti
- Shell Scripting v Unix
- Kubernetes
- CI / CD metódy
Benefity
▪ 25 dni do roka doplatená PN
▪ Home office (približne 7 až 10 dní do mesiaca)
▪ Doplnkové dôchodkové sporenie
▪ Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
▪  PROCARE - Zdravotná starostlivosť
▪ Platobná karta Diners - bez poplatkov
▪ Bratislavská mestská karta - bez poplatkov
▪ Odmeny k výročiam
▪ Multisport karta
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk