.NET developer- aj FREELANCE!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Príležitosť v malom SWhouse, kde budete mať možnosť rozbehnúť celý projekt od začiatku, tzv. na zelenej lúke. Pôjde o vybudovanie portálu na suply chain na Azure platforme.
Ďalej ponúkame množstvo iných zaujímavých B2B projektov rôzneho typu, napr. prepis starých technológií na novšie verzie, projekty z oblasti IoT či Fast Moving Consumer Goods.
Pracujeme v tímoch a ponúkame jedinečné softwerové riešenia, stačí si len vybrať, čo Vás najviac baví.
Požadujeme
Požiadavky:
- programovacia skúsenosť s C# / .NET aspoň 1 rok
- skúsenolsť s Angularom alebo JavaScriptom
- .NET Core je výhodou
- angličtina aspoň na úrovni mierne pokročilý B1/B2
- zápal pre programovanie a chuť podieľať sa na vývoji nového produktu
Benefity
- HOME OFFICE - možný aj neobmedzene, výnimkou je čas strávený u zákazníka
- možnosť práce na freelance
- vzdelávanie
- teambuildingy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk