Odborník v oblasti motorizmu s maďarským jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Zaujíma ťa oblasť motorizmu ? Pokiaľ rád/a komunikuješ v maďarskom a anglickom jazyku – táto pozícia bude pre teba tou pravou!
Tvojou hlavnou náplňou práce bude
- Budeš zodpovedný/á za všetky servisné úkony a administratívu s nimi spojenú.
- Taktiež budeš kontrolovať či všetky servisné úkony zaznamenané v internom systéme sedia (napr.: informácie o autorizačných povoleniach treba v systéme spárovať s príslušnými faktúrami).
- Je dôležité aby všetky potrebné administratívne úkony spojené so servisom boli v súlade so zmluvami.
- Pokiaľ sa bojíš, že táto pozícia nezahŕňa ľudský kontakt, s radosťou ti môžem povedať, že jednou z ďalších úloh bude okrem iného aj komunikácia s internými klientmi ohľadne rôznych úkonov
Táto pozícia ti dáva aj skvelú príležitosť na získanie vhľadu do oblasti servisu či typov servisného oceňovania !
Požadujeme
Pokiaľ sa Ti páči, čo si sa zatiaľ dozvedel/a o tejto pozícii a spĺňaš nasledujúce požiadavky, tak Ťa chceme stretnúť čo najskôr!
- Aktívna znalosť MAĎARSKÉHO jazyka na úrovni C1 – poľštinou budeš primárne reprezentovať spoločnosť, čiže tu naozaj nie je priestor na omyl, pri ANGLIČTINE sú požiadavky benevolentnejšie- úroveň B1
- Predošlá skúsenosť v oblasti administratívy/ back-officu je nutnosťou
- Predchádzajúce skúsenosti s procesovaním faktúr alebo podobnou prácou sú veľkou výhodou
Ak sa zaujímaš o túto oblasť a považuješ sa za technický typ, neváhaj a zareaguj !
Benefity
- Jazykové kurzy
- Ročný bonus
- Sick day
- Firemné akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk