Nastavovač vstrekolisov

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
950 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- Výmena formy, spustenie série vo výrobe so súhlasom kvality
- Kontrola lisovacích parametrov
- Kontrola lisovacej formy pred spustením výroby, jej zapojenie
- Denná kontrola vstrekolisu
- Zásah na lise pri incidente pri lisovaní a odstraňovanie chýb
- Riešenie problémov s tímom výroby a kvality, sledovanie a udržiavanie čistoty a poriadku (5S) na pracovisku, okolo lisov, na lise a v dielni
- Sledovanie programu údržby , evidovanie údajov
- Vykonávanie korektívnej údržby na základe požiadaviek na opravu
- Vykonávanie preventívnej údržby na strojných zariadeniach
- Kontrola a údržba bezpečnostných systémov zariadení
- Programovanie a nastavovanie rúk robotov
- Vypisovanie interných dokumentov súvisiacich s ich prácou
Požadujeme
- prax v odbore výhodou
- manuálna zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita
- ochota ďalej sa vzdelávať
- práca na 3 zmeny
Benefity
Ročný bonus až do výšky 100% mzdy
- Mimoriadne odmeny za prácu nadčas
- Bonus za odporučenie nového zamestnanca, za odpracované roky
- Dochádzkový príspevok
- Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca, svadby zamestnanca a iné
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk