Asistent/asistentka

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou
Pracovná oblasť
Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- administratívna podpora riaditeľa spoločnosti
- podpora v oblasti ľudských zdrojov - rôzne administratívne činnosti
príprava dokumentov, prezentácii, podkladov na rokovania pre riaditeľa
- zabezpečenie služobných ciest pre riaditeľa a zamestnancov spoločnosti
- zabezpečenie ubytovania pre návštevy
- zabezpečovanie evidencie, prijímanie, odosielanie a rozdeľovanie pošty
- zabezpečenie a distribúcia stravných lístkov pre zamestnancov
- organizovanie stretnutí a pracovných pohovorov
- pomoc pri organizovaní školení a vzdelávania zamestnancov
- komunikácia s ostatnými oddeleniami a zamestnancami
- evidencia a spracovanie dochádzky zamestnancov
- spolupráca pri spracovaní miezd
- zabezpečenie a organizácia firemných akcií
- zabezpečovanie občerstvenia pre obchodných partnerov a návštevy
- aplikácia a dodržiavanie zákonov BOZP
- komunikácia so zdravotnými, sociálnymi a daňovými inštituciami
Požadujeme
- každodenná plynulá komunikácia v AJ, alebo FJ s nadriadeným je nevyhnutná
- znalosť MS Office, Outlook, mzdový systém
- znalosť komunikačných metód a nástrojov
finančná a ekonomická gramotnosť
- výborná komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- kultivovaný slovný a písomný prejav, schopnosť
vyjadrovania sa
- organizovanie a plánovanie práce na vysokej úrovni
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- samostatnosť
- tímová práca
Benefity
- Ročný bonus až do výšky 100% mzdy
- Bonus za odporučenie nového zamestnanca, za odpracované roky
- Dochádzkový príspevok
- Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca, svadby zamestnanca a iné
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk