HSE Coordinator

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou
Pracovná oblasť
Služby, Školstvo a vzdelávanie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- príprava a spracovanie bezpečnostných smerníc, všetkých súvisiacich predpisov a formulárov, ich aplikovanie do praxe a následná kontrola ich dodržiavania
- realizácia preškolení zamestnancov v súvislosti s bezpečnostnou dokumentáciou
- prešetrovanie priemyselných havárií, úrazov alebo chorôb z povolania, stanovenie príčin, preventívnych opatrení a kontrola ich zavedenia
- komplexné spracovanie dokumentácie pracovných úrazov, zabezpečenie komunikácie so sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami, RUVZ, externým partnerom BOZP, prípadne lekármi
- kontrola jednotlivých prevádzok, strojných zariadení a bezpečnostných zariadení
- výkon pravidelných prehliadok/auditov stavu spoločnosti z pohľadu dodržiavania oblasti BOZP, PO a Environment
- spolupráca pri inštalácií nových výrobných liniek a strojných zariadení s ohľadom na splnenie všetkých bezpečnostných požiadaviek
Požadujeme
- odborná prax HSE min 2 roky
- anglický jazyk B2
- pracovné/ legislatívne znalosti v systémoch riadenia zdravia, bezpečnosti a životného prostredia
- pracovné/ legislatívne znalosti ohľadom ISO 14001:2004 a OHSAS 18001/ISO 45001
Benefity
- dochádzkový príspevok
- ročný bonus
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk