Špecialista objednávok s využitím Španielskeho jazyka

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Tvojou hlavnou náplňou práce bude práve kontrola už spomínaných objednávok v systémoch spoločnosti. Každú nezrovnalosť v objednávkach, ktoré firma spracováva je potrebné vyriešiť a chýbajúce informácie či údaje doplniť.
Taktiež sa budeš venovať tvorbe reportov a rozličným analýzam (napr.: marketing, nákupu). Denne budeš komunikovať s inými oddeleniami a riešiť nezrovnalosti v objednávkach a dohliadať nato, aby objednávky boli spracovane načas.
Požadujeme
Potrebujeme človeka ktorý spĺňa nasledujúce požiadavky:
- Má znalosť Anglického jazyka (úroveň B2) na plynulej úrovni
- Má výbornú znalosť Španielskeho jazyka (úroveň B2), ktorý využijete pri každodennej komunikácií
- Má predošlé skúsenosti z oblasti administratívy.
- Má SŠ/VŠ vzdelanie
Benefity
Spoločnosť, pre ktorú hľadáme vhodného kandidáta na túto pozíciu ponúka balík zaujímavých a lákavých benefitov. Čaká na Vás 13. plat, sick days, ticket compliments, rôzne zľavy a mnoho iných.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk