Teamleader Logistiky !

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Žarnovica
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Ranná zmena
- Spolupráca pri adaptácii a zaškolovaní nových zamestnancov oddelenia,
- Udržiavanie pozitívnych pracovných vzťahov a motivačného prostredia.
- Navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení v súvislosti s vedením skladu.
- Zodpovednosť za príjem, preskladnenie a expedíciu hotových výrobkov.
- Evidencia skladových pohybov v účtovnom systéme, štatistika.
- Vystavovanie dodacích listov a sprievodných dokumentov
- Vizuálna kontrola skladovaných paliet s hotovými výrobkami.
- Nakladanie tovarov na prepravné prostriedky v prípade potreby.
- Súhrnná evidencia všetkých prepráv hotovej výroby – štatistika prepráv exportov zákazníkom.
- Kontrolovanie dodržiavania dodacích termínov.
- Obstarávanie nakladacích prostriedkov.
- Nahlasovanie dodávok.
- Koordinácia špedície a nákladných vozidiel (kamióny).
- Zodpovednosť za kontrolu stavu vozidiel (expedícia).
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Skúsenosti na danej pozícii
- Zodpovedný prístup k práci
Benefity
- nástupný bonus 400 €
- 13. , 14. plat po jednom odpracovanom roku v danej spoločnosti
- príspevok na dopravu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk