Špecialista zákazníckej podpory

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Administratíva, Cestovný ruch, Manažment
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii špecialista zákazníckej podpory!
Vaša náplň práce bude:
- Aktívne riešenie dotazov klientov z nemecky hovoriacich krajín /telefonicky a e-mailom/
- Posúdenie problému klienta, prípadná eskalácia problému
- Práca s informačným systémom spoločnosti
Požadujeme
- Nutná znalosť nemeckého jazyka na úrovni C1 - náplňou práce je každodenná komunikácia v nemeckom jazyku s nemecky hovoriacimi klientmi
- Znalosť aj anglického jazyka výhodou
- Predchádzajúca skúsenosť so zákazníckym servisom veľkou výhodou
- Prozákaznícka orientácia
- Výborné komunikačné schopnosti
- Samostatnosť, zodpovednosť, profesionalita
- Znalosť systému SAP výhodou
Svoje CV posielajte prosím v nemeckom jazyku!
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111