PODPORA PRI PRÍPRAVE TENDROV V BANKE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Vašou hlavnou náplňou práce na danej pracovnej pozícií bude podpora predaja spoločnosti. Budete spracovávať požiadavky a podmienky zo strany spoločnosti pri vytváraní produktu pre interných klientov.
Ak klient spoločnosti zadá požiadavku, Vašou úlohou bude vytvoriť riešenie a spracovať celú agendu objednávky. V tejto súvislosti budete kontaktnou osobou pre klientov a vybavovanie ich otázok či prípadných nejasností.
Na starosti budete mať tiež databázu informácií, ktorú je potrebné dopĺňať či upravovať podľa potreby.
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:
- Minimálne dva roky skúseností z bankového prostredia (transakcie, cash manažment, bankové produkty)
- Vysokoškolské vzdelanie v ekonómií, účtovníctve alebo financiách
- Znalosť anglického jazyka na úrovni C1
- Pokročilé užívanie MS Office (Word, Power Point)
- Analytické myslenie, orientácia na riešenie problémov, tímový hráč, schopnosť time manažmentu
Benefity
Spoločnosť ponúka viacero zaujímavých benefitov, ktoré kandidátovi rada predstaví na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111