Biznis Analytik

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak máte záujem využívať vaše komunikačné schopnosti, máte prehľad o vývoji aplikácií a ste schopný úlohy dotiahnuť k úspešnému koncu, otvára sa pre vás príležitosť na pozícii IT Biznis Analytika.

Vašou náplňou práce bude:
- komunikácia s klientom
- spracovanie funkčných požiadaviek a špecifikácií
- spolupráca s developerským tímom a testermi
- účasť na vytváraní a úprave technickej dokumentácie
- support existujúcich riešení
- voľba vhodných riešení pri vzniknutých incidentoch
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať okrem plynulej komunikácie v anglickom jazyku a schopnosti kooperovať s rozličnými tímami:

- prehľad v SW vývoji (predchádzajúca skúsenosť v programovaní je veľkou výhodou)
ALEBO
- skúsenosť z oblasti kartového/ bankového biznisu
Benefity
Benefity:
- Hhome office (24dní/ rok)
- flexibilný pracovný čas
- diners club platobná karta
- príspevok na DDS
- BMK bez poplatkov
- príspevok na jazykové kurzy
- 25dní plne hradenej PN (z toho 5dní sick days)
- zdravotná starostlivosť ProCare
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk