Obchodno - technický zástupca v oblasti Vodohospodárstva

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Chemický priemysel, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, významnú strojársku spoločnosť pôsobiacu v oblasti vodného hospodárstva a čistenia odpadových vôd, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu
Obchodno - technický zástupca v oblasti vodohospodárstva.
Vašou úlohou bude:
- starostlivosť o zákazníkov, obstarávateľov, obchodných partnerov
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- odber vzoriek vody, analýza, evidencia meraní, vyhodnocovanie výsledkov
- technická podpora pre technológa
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Vzdelanie alebo skúsenosti v technickej oblasti
- základná znalosť anglického jazyka
- technické zmýšlanie
- ochota cestovať
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk