Dizajnér produktov

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Marketing a reklama
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak ťa zaujíma oblasť grafiky a dizajnu, možno máme pre teba ponuku. Medzinárodná spoločnosť hľadá do svojho tímu šikovného človeka, ktorý dokáže pracovať s grafickými programami a má cit pre estetiku.
Nemusíš sa báť, že by si musel/a vytvárať celkový dizajn. Náplňou práce, je hlavne úprava dizajn vonkajších obalov jednotlivých produktov. Kontroloval/a by si napríklad aj správnosť rozloženia textu či jeho zarovnanie.
Pokiaľ ťa táto ponuka zaujala, neváhaj a zašli svoj životopis !
Požadujeme
Pokiaľ sa Ti páči, čo si sa zatiaľ dozvedel/a o tejto pozícii a spĺňaš nasledujúce požiadavky, tak Ťa chceme stretnúť čo najskôr!
- Aktívne komunikuješ v anglickom jazyku (level B2)
- Ovládaš grafické programy ako Photoshop/Ilustrátor a Indesign
- Skúsenosti s ArtPro – sú výhodou !
Benefity
- 13. garantovaný plat
- Jazykové kurzy
- Sick-days
- Zľavy v partnerských inštitúciách
- Extra príspevok na stravné lístky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk