Systémový administrátor

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - hardware, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Pohybuješ sa v IT sfére a rád by si sa podieľal na administrácii Unix systémov v medzinárodnej spoločnosti? V tom prípade si tu na správnom mieste, pretože do nášho tímu hľadáme človeka na pozíciu systémového administrátora (L1 / L2), ktorého náplňou práce bude:
- Administrácia Unix systémov
- Podpora Unix systémov a serverov aj na HW úrovni
- Riešenie problémov, práca s ticketmi
Požadujeme
Vhodný kandidát by mal mať:
- Skúsenosti so systémovou administráciou (Linux/Unix)
- Skúsenosti aspoň so supportom na L1 úrovni
- Anglický jazyk na úrovni minimálne B1 (zvládnuť pohovor v angličtine )
Výhodou sú:
- Skúsenosti s administráciou LAN/WAN
Benefity
Benefity:
- 600€ na rok
- Stravné lístky
- MultiSport karta
- HomeOffice pri L2
- Flexibilita pri výmene smien
- Možnosť zlepšiť úroveň cudzieho jazyka
- Možnosť kariérneho rastu (vertikálne aj horizontálne)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk