Backup - Storage Administrátor

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Informatika - hardware, Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Práca je vhodná ako pre skúsených ľudí ale aj pre úplných začiatočníkov, ktorí už majú čiastočné skúsenosti a chcú nabehnúť do IT sveta naplno. Uvítame ak si absolvent končiaceho ročníka na VŠ a máš dostatok času, poprípade si šikovný absolvent Strednej školy. Určite budeme radi aj za skúsených znalcov.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Monitorovanie existujúcich zálohových systémov
- Práca aj s Cloudovými úložiskami
- Obnova dát iba pre interných zamestnancov
- Riešenie technických požiadaviek interných zamestnancov
- Troubleshooting
- Riešenie incidentov
Požadujeme
- Ochota pracovať na zmeny
- Anglický jazyk B1 (minimálne vedieť zvládnuť krátky pohovor v cudzom jazyku)
- Základné znalosti spravovania OS Windows
- Hardware znalosti výhodou
- záľuba pre IT oblasť
Benefity
- 600€ ročný bonus
- Hradené stravné lístky
- Multisport karta
- skúsenejší kandidáti majú možnosť mať Home office po dohode s team-leaderom
- Možnosť kariérneho postupu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111