Sales representative

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Obchod, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracujte pre spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu vo svete fitness & bodybuilding oblečenia na pozícií Sales representative. Náplňou práce bude:
- starostlivosť o existujúcich zahraničných partnerov
- získavanie nových zákazníkov, tvorba & rozširovanie siete B2B partnerov
- účasť na tvorbe obchodnej strátégie spoločnosti
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- práca z kancelárie (nie externe)
- príležitostné pracovné cesty (svetové fitness súťaže, eventy)
Požadujeme
- anglický jazyk aktívne
- skúsenosti na obchodnej pozícií výhodou
Benefity
- MultisportT karta - benefitný systém využívania súboru relaxačných, športových aktivít
- Zvýhodnené fitko, zľavy na oblečenie
- Chill zóna s budgetom na odbornú literatúru
- Flexibilný pracovný čas
- Príležitostný home office
- Sick days
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk