Špecialista v oblasti daní

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 500 - 3 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Hľadáme skúseného a samostatného daňového špecialistu, ktorému nie sú cudzie pojmy ako odložená daň, dočasné položky, trvalé či dočasné rozdiely a podujme na nasledujúce úlohy:
- Kontrola DPH, evidencia podľa krajín
- Review a kontrola reportov
- Práca s korporátnou daňou
- Zbieranie podkladov pre daňových poradcov a kontrola ich správnosti
- Tranfer pricing – príprava a kontrola dokumentov pre krajiny
- Podpora na pravidelných uzávierkach a daňový odhad
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- Minimálne 3 roky skúseností na pozícii daňového špecialistu (ideálne z BIG4)
- Aktívna znalosť slovenskej legislatívy, daní z príjmov, DPH je nutnosť
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni C1 slovom aj písmom
- Proaktívny prístup, samostatnosť, schopnosť riešiť úlohy presne a načas
- Znalosť medzinárodných štandardov IFRS výhodou
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne benefity (ako napríklad home office, pružný pracovný čas a pod.), ktoré predstaví kandidátovi na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111