Manažér technickej kontroly

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 900 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pozíciu obsadzujeme pre významnú strojársku spoločnosť. Vašou úlohou bude:
- riadenie procesu kvality určitej skupiny výrobkov počas vývojového cyklu
- systémové, procesné, výrobkové a zákaznícke audity, riadenie programu auditov
- vypracovanie analýz a zodpovednosť za riešenie nedostatkov z hľadiska kvality
- spolupracovanie s dodávateľmi pri riešení kvality dodávaných dielov, stanovenie a vypracovanie metodiky na hodnotenie zákazníkov
- zabezpečovanie reportingu a eskaláciu dosiahnutej úrovne kvality s využívaním moderných metodík
- spolupracovať pri spracovaní a aktualizácii riadiacej dokumentácie systémov manažérstva
Požadujeme
- VŠ strojárstvo, Špeciálna technika
- Microsoft Excel, Word, Power Point - pokročilý
- IS Navision - výhodou
- VP sk. B
- odborná spôsobilosť na riadenie prác s výbušninami
- organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť
- analytické a praktické myslenie, znalosť špeciálnej techniky
Benefity
- ku mzde prislúcha 30 % varibilná zložka
- ostatné benefity komunikované na osobnom pohovore
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk