Odborník na predchádzanie podvodom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Automobilový priemysel, Služby, Štátna správa
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chcel by si sa zaoberať prevenciou potencionálnych podvodov v oblasti automotive a financií ? Pokiaľ ťa vždy zaujímali procesy skryté za systémovou bezpečnosťou, čítaj ďalej !
V tejto práci budeš pokrývať nasledovné:
- Sledovať, s kým spoločnosť podpisuje zmluvy a porovnávať/kontrolovať správnosť všetkých údajov
- Budeš dodatočne kontrolovať bankové výpisy (je dôležité aby sedeli čísla účtov a aby platby chodili z rovnakých účtov aké sú na oficiálnej zmluve)
- Komunikovať s inými oddeleniami v rámci spoločnosti
- Súčasťou je aj tvorba reportingu
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Znalosť Anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (B2) nakoľko ju budeš denno-denne využívať pri výkone svojej práce
- Pokročilá znalosť MS Excel (napríklad : V/H lookup, kontingenčné tabuľky ...)
- Predchádzajúce skúsenosti v oblasti výhodou
- Zodpovednosť, zmysel pre detail
Benefity
- Jazykové kurzy
- Ročný bonus
- Sick day
- Firemné akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk