Product Owner - Viedeň

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislava, Rakúsko
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
4 000 - 5 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Popredná spoločnosť z oblasti Finance, ktorá sa zameriava predovšetkým na online platby a komplexné platobné služby hľadá do svojich radov skúseného Product Ownera.
Rola je zameraná na:
○ Spoluprácu s externými zákazníkmi a internými stakeholdermi
○ Budovanie a analyzovanie obchodných prípadov
○ Identifikovanie minimálneho životaschopného produktu
○ Spolupráca s týmom vývojárov
○ Podpora týmu predajcov s predajnými aktivitami
○ Rozširovanie produktovej dokumentácie
○ Analýza konkurencie
Požadujeme
Požadujeme minimálne 3 ročné skúsenosti na pozícií Product Owner.
Kandidát by mal mať:
- Skúsenosti z oblasti payments alebo e-commerce
- Zvládnutú komunikáciu s externými zákazníkmi a stakeholdermi
- Excelentné organizačné skúsenosti
- Schopnosť a ochotu pracovať vo veľmi rýchlo meniacom sa prostredí
- Anglický jazyk na úrovni C1 (fluent)
Benefity
- Atraktívny balík zamestnaneckých benefitov
- Široká škála aktivít v medzinárodnom prostredí
- Tím s realistickými cieľmi do budúcnosti
- Podniková kultúra s otvorenou komunikáciou
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk