Pracuj ako Brand Director

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Marketing a reklama
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Stante sa súčasťou spoločnosti pôsobiacej v oblasti online obchodovania a investovania, ktorá otvára svoju novú pobočku už aj na Slovensku.
Aktuálne do rozrastajúcej sa spoločnosti hľadáme šikovného Brand Directora.
Čo bude vašou úlohou?:
- zodpovednosť za budovanie značky
- prinášanie nápadov pri tvorbe kampaní, marketingovej komunikácie, tvorba kampaní a materiálov na mieru
- zodpovednosť za brand management v rámci krajín, kde spoločnosť pôsobí
- sledovanie a vyhodnocovanie trendov, zavádzanie nových marketingových techník
- rozdeľuje pracovné úlohy, sleduje celý projekt, sleduje termíny a rozpočty
- komunikácia a spolupráca s externými agentúrami
- spolupráca s medzinárodným marketingovým tímom
- spolupráca na marketingových aktivitách ( sponzoringový spot, marketingové a propagačné aktivity)
- tvorba marketingovej stratégie
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Bakalárske alebo magisterské vzdelanie v oblasti marketingu
- Plynulá znalosť anglického jazyka na profesionálnej úrovni
- skúsenosti na obdobnej pozícii Brand manager
- skúsenosti v kretívnej agentúre
- skúsenosti s digitálnym marketingom
- kreatívne a strategické zmyšľanie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk