MAJSTER VÝROBY

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Prešov
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 850 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Pre nášho klienta, ktorým je úspešná medzinárodná spoločnosť, momentálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu MAJSTER VÝROBY:
Náplň práce:
- Koordinovanie tímu spolupracovníkov (teamleadri priamo, operátori výroby nepriamo)
- Riadenie zvereného výrobného úseku podľa kvalitatívnych a kvantitatívnych požiadaviek
- Sledovanie a koordinácia toku materiálu
- Dohľad nad kvantitou a kvalitou produkcie výrobkov
- Kontrola dosiahnutých výsledkov a porovnávanie s cieľmi
- Evidencia technických údajov o výrobe
- Účasť na poradách spojených s výrobou
- Implementácia zlepšovacích návrhov
- Rešpektovanie disciplíny
Práca je na 3 zmeny.
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- minimálne SŠ vzdelanie
- prax s riadením aspoň 20 členného kolektívu vo výrobe
- prax vo výrobe min. 3 roky ideálne vo výrobe káblových zväzkov
- PC znalosti (MS Office)
- Znalosť 5S, Kanban, PDCA a iných automotive nástrojov je vítaná
- Schopnosť viesť a riadiť ľudí
- Schopnosť pracovať pod tlakom
- Zodpovednosť
- Ochota pracovať na zmeny
Benefity
- Dochádzkové bonusy (prezentované na pracovnom pohovore)
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Profesijný rast
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk