SERVICEDESK ENGINEER-1ST/2ND LEVEL SUPPORT

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Automobilový priemysel, Informatika - hardware, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 660 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre medzinárodne pôsobiacu spoločnosť v oblasti poskytovania IT informácii o automobilovom trhu hľadáme 1st/2nd level ServiceDesk engineera, ktorý sa bude starať o interných zamestnancov v oblasti IT podpory.
Náplň práce:
- 1st level IT podpora, podpora pobočiek v rámci Európy
- vytváranie užívateľských kont
- inštalácia Windows aplikácii
- čiastočná hardware podpora
- komunikácia v anglickom a nemeckom jazyku
- práca iba v rámci pracovnej doby od 8:00 do 16:00
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- schopnosť sa dorozumieť v anglickom, aj v nemeckom jazyku
- skúsenosť s operačným systémom Windows v rámci IT podpory (user support)
- skúsenosť s hardware podporou
Benefity
- flexibilný pracovný čas, home office
- extra darčekové poukážky
- jazykové vzdelávanie
- MultiSport karta
- bonusový systém
- firemné akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111