1ST LINE SUPPORT with English and German

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia, Informatika - hardware, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Aktuálne hľadáme vhodného kandidáta/tku na pozíciu pre jedného z našich klientov, ktorá pokrýva "1st line support" pre interných klientov a teda Vašich kolegov v zahraničí ako aj na Slovensku.
S kolegami budete komunikovať väčšinou vo forme ticketingového systému, občasne telefonicky, ohľadne vytvárania hesiel, užívateľských účtov a rôznych iných komplikácií a požiadaviek. Takisto budete zastrešovať komunikáciu so servisom a riešenie reklamácií a registráciu a kategorizáciu všetkých požiadaviek.
Ak ste technický typ, ktorý sa nebojí prísť s novými nápadmi a zmenami, neváhajte a zašlite nám Váš životopis.
Požadujeme
- Aktívna znalosť anglického a nemeckého jazyka, keďže budete komunikovať s kolegami v zahraničí
- Skúsenosti z call centra prípadne s prácou na podobnej pozícii sú nevyhnutné- user support, HW, SW, Windows OS a pod.
- Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni (kontingenčné tabuľky)
- Proaktivita
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne benefity (možnosť práce z domu, flexibilný pracovný čas), ktoré budú prezentované samotnou firmou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk