ANALÝZA RIZIKA GLOBÁLNYCH FINANČNÝCH PROCESOV

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na danej pozícii sa staneš súčasťou špecializovaného tímu analytikov, ktorých hlavnou úlohou je nazerať na finančné procesy v rámci spoločnosti a posúdiť možné operačné riziko, ktoré z nich vyplýva. V rámci toho budeš:
- poskytovať poradenstvo finančným tímom po celom svete
- pripravovať tzv. incident reporty, v ktorých detailne popíšeš vzniknutú situáciu a možné riziká
- na kvartálnej báze analyzovať súbor interných kontrol, ich správnosť a efektívnosť
- pri akvizícii nových krajín, či presune procesov do Bratislavy budeš interné kontroly harmonizovať a pomáhať pri nastavení nových
Požadujeme
Radi sa s tebou stretneme na pohovore ak spĺňaš nasledovné kritériá:
- 3 a viac rokov pracovných skúseností v oblastiach ako kontrola operačného rizika, interný audit, tvorba finančných procesov a pod.
- vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií/ekonómie/bankovníctva
- anglický jazyk na úrovni C1 – budeš veľa komunikovať s kolegami v zahraničí, v angličtine sa jednoducho potrebuješ cítiť komfortne
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity ako: 13. plat, flexibilný pracovný čas, možnosť home officov, multisport kartu, príspevok na MHD a podobne. Radi Vám ich bližšie priblížime osobne na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk