VÝVOJOVÝ MANAŽÉR

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Chemický priemysel, Iné, Manažment, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky v potravinárskom priemysle na pozícii VÝVOJOVÝ MANAŽÉR.
Vašou náplňou práce bude:
- Vedenie oddelenia vývoja – tím špecialistov a technológov v oblasti vývoja a inovácií
- Riadi proces vývoja nových výrobkov v rámci schválených projektov
- Zúčastňuje sa na vývojových iniciatívach zákazníka, skúma jeho požiadavky a komunikuje ich ostatným oddeleniam
- Overuje možnosti implementácie špecifických zákazníckych požiadaviek do výroby
- Spolupracuje s oddelením marketingu pri inováciách, vývoji nových výrobkov a tiež pri mapovaní a hodnotení vlastných a konkurenčných produktov
- Spracováva a hodnotí výsledky benchmarkingu
- Sleduje nové trendy vo zverenej oblasti s cieľom naplniť strategické ciele spoločnosti
- Navrhuje nové procesy s cieľom zlepšenia kvality výrobkov redukciu nákladov, harmonizácie surovín, optimalizácie výrobných procesov
- Plánuje, organizuje, riadi a vyhodnocuje testovanie nových výrobkov
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- skúsenosti v oblasti chémie, potravinárstva, pharmabusinessu
- prax na obdobnej pozícii - 5 rokov
- manažérske zručnosti
- anglický jazyk - aktívna komunikácia nutná
Benefity
- 13. a 14.ty plat a ďalšie benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111