Senior Key Account Manager v oblasti FMCG

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
2 500 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti ako Key Account Manager v oblasti FMCG?
Využite príležitosť pracovať ako KEY ACCOUNT MANAGER pre nášho klienta a buďte v blízkom kontakte s produktami ktoré používa v domácnosti každý z nás.
Pracovná náplň:
- Starostlivost o kľúčových zákazníkov v rámci Slovenska
- Vedenie obchodných rokovaní
- Plnenie cieľov spoločnosti
- Reporting, plánovanie, cenotvorba, tvorba obchodnej stratégie
- Analyzovanie predaja a trhového potenciálu
- Zaradenie nových výrobkov v rámci trhu
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Skúsenosti na pozícii Key Account Manager
- Skúsenosti v oblasti FMCG
- Vysokoškolské vzdelanie - postačuje aj bakalársky titul
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Vyjednávacie schopnosti, prezentačné schopnosti, komunikatívnosť, analytické myslenie
Benefity
- 13. plat
- auto aj na súkromné účely
- Home Office
- sick days
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk