Komplexný účtovník aj čiastkovými skúsenosťami s talianskym jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 450 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre novo rozvíjajúcu sa spoločnosť na Slovenskom trhu, ktorá však pôsobí v medzinárodnom meradle v odvetví medicínskych zariadení hľadáme vhodných kandidátov na účtovné oddelenie.
Nehľadáme vyprofilovaného účtovného hrdinu, ktorý ovláda všetko, dávame šancu na rozvoj každému, kto vidí v účtovníctve zmysel a chce na ňom založiť svoju kariéru.
Každý deň bude vašou zodpovednosťou:
- vedenie komplexného účtovníctva
- rekonsiliácia interných účtov, účtov dodávateľov, odberateľov, bankových účtov
- príprava mesačných, kvartálnych aj ročných uzávierok
- manažment využívania rezerv
- dohľad nad dodržiavaním účtovných procesov v súlade s platnou legislatívou a smernicami
Požadujeme
Zvážime každého kandidáta, ktorý má:
- Minimálne ročnú skúsenosť s účtovníctvom (aj čiastkovým)
- Dokáže v angličtine a taliančine odkomunikovať svoje postoje a názory na danú problematiku
- Má motiváciu zotrvať v oblasti účtovníctva
- Má analytické myslenie a zmysel pre detail či hľadanie odchýliek
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne finančné aj nefinančné benefity, ktoré Vám budú pribížené na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111