Hľadáme Tím Lídra na AP

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste skúsený líder, ktorého baví viesť tím, a zároveň rozumiete financiám? Do tímu 8 junior AP špecialistov, hľadáme tím lídra, ktorý by mal na starosti nasledujúce aktivity:
- Pravidelné ranné meetingy a prerozdeľovanie práce
- 121 stretnutia s členmi tímu
- Nastavovanie cieľov rozvojových / vzdelávacích aktivít
- Stretnutia s vyšším manažmentom a preberanie stratégii a smerovanie tímu

AP proces v spoločnosti je komplexný od procesovania a skenovania dodávateľských faktúr, cez spracovávanie cestovných výdavkov, closingov a pod.
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime ak máte:
- Minimálne 2 roky skúseností s vedením tímu v oblasti financií
- Znalosť anglického jazyka na úrovni C1 – pravidelná komunikácia s manažmentom, zároveň aj niektorí členovia tímu sú cudzinci, preto musí byť komunikácia na vysokej úrovni
- Výhodou je znalosť systému SAP a Oracle
Benefity
- Flexibilný pracovný čas
- Sick days
- Benefit pre verejnú dopravu
- Pravidelné tímové podujatia
- Ročný bonus
- Environmentálny program
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111