Poď z AP/AR na GL - účtovník hlavnej knihy

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 450 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Skvelá príležitosť pre AP/AR účtovníka posunúť sa na pozíciu účtovníka hlavnej knihy (GL). Na danej pracovnej pozícií budete mať nasledovné úlohy:
- Rekonciliácie zákazníckych, dodávateľských a bankových účtov, taktiež účtov hlavnej knihy v súlade so stanovenými postupmi v internom programe
- Starostlivosť o dlhodobý majetok spoločnosti – rekonciliácie, spracovávanie odpisov a pod.
- Príprava a zaúčtovanie manuálnych platieb, úrokov, licenčných poplatkov
- Organizovanie uzávierok hlavnej knihy
- Príprava a analýza reportov z mesačných, kvartálnych a ročných uzávierok
- Účasť a podieľanie sa na aktuálnych projektoch
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate uvedené požiadavky:
- Min. 2 roky skúseností s prácou v účtovníctve (znalosť rekonciliácie, mesačných uzávierok a pod.)
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2 (komunikácia, písomný prejav)
- Pokročilé používanie MS Office (Word, Excel, Outlook)
- Znalosť nemeckého alebo talianskeho jazyka výhodou
Benefity
Spoločnosť ponúka viaceré finančné aj nefinančné benefity ako napríklad:
- 13. plat
- Plne hradené stravné lístky
- Dni voľna navyše
- Plne hradená PN (1 mesiac)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk