LOGISTIK ZÁSOBOVANIA

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Automobilový priemysel, Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, ktorým je nadnárodná výrobná spoločnosť, momentálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu LOGISTIK ZÁSOBOVANIA:
Hlavné zodpovednosti:
- Zabezpečenie materiálu potrebného pre výrobu podľa požiadaviek
- Denná komunikácia s dodávateľmi a výrobou ohľadne zabezpečenia materiálu
- Zodpovednosť za riadenie a vyhodnocovanie výšky skladových zásob zvereného úseku za účelom dosahovania stanovených cieľov
- Optimalizácia zásob
- Práca so systémom SAP
Požadujeme
- VŠ vzdelanie v oblasti logistiky alebo ekonomiky
- Plynulá znalosť anglického jazyka - podmienkou
- Min. ročné pracovné skúsenosti vo výrobnej logistike - automobilový priemysel výhodou
- Komunikatívnosť, spolahlivosť
- Schopnosť operatívne riešiť vzniknuté problémy
- Skúsenosti s programom SAP výhodou
- Znalosť o skladovom hospodárstve
- Asertivita
Benefity
Budú prezentované na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321