WINDOWS/CLOUD ADMINISTRÁTOR/ŠPECIALISTA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Gastronómia, Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 200 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre IT oddelenie nemeckej spoločnosti v oblasti plynov pre rôzne oblasti ako farmácia a potravinárstvo hľadáme Windows/Cloud Špecialistu, ktorý bude zodpovedať za interných zamestnancov.
Náplň práce:
- podpora Windows serverov na úrovni 3. LEVEL
- podpora cca 1000 interných serverov (zamestnancov)
- návrh a vývoj IT riešení v Cloud servisoch
- správa Cloudových riešení, nasadzovanie na Cloud (Azure+AWS)
- skriptovanie v Powershell jazyku
- technický manažment (SLA/OLA management)
- nastavenie E2E infraštruktúry a procesov
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- aspoň 2-ročnú skúsenosť s Windows administráciou aj na úrovni Cloud riešení a nasadzovania
- pokročilú znalosť s Powershell skriptovaním (alebo iným skrip. jazykom)
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka (podpora aj zahraničných zamestnancov + komunikácia s manažmentom v Nemecku v anglickom jazyku)
Benefity
- 13. a 14. plat
- Finančný bonus 15-30% hrubej ročnej mzdy
- Home-office: 2 dni/mesiac
- Stravné lístky 3,83 sú plne hradené (aj v rámci dovolenky a PN)
- 400€ kafetéria plus benefit
- 3x sick days/rok
- Flexibilná pracovná doba (fix od 09:00 do 15:00)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk