TECHNOLÓG

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Senec
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii Technológ.
Vašou zodpovednosťou bude:
- Plánovanie výrobných procesov
- Plánovanie nasadenia nových produktov
- Koordinovanie nábehov nových produktov po technickej stránke
- Vypracovávanie pracovných postupov a štandardov
- Optimalizácia výrobných procesov a nákladov
- Starostlivosť o technickú dokumentáciu
Požadujeme
Úspešný kandidát musí spĺňať nasledujúce kritéria:
- Vzdelanie elektrotechnického alebo strojárskeho zamerania
- Min. 1 rok praxe v oblasti výroby- vytváranie pracovných inštrukcií, čítanie a preverovanie technických výkresov
- Znalosti z oblasti technologických procesov a strojárskych technológií
- Orientácia vo výkresovej dokumentácii
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
Benefity
- Motivujúce ohodnotenie v závislosti od skúsenosti
- Možnosť sebarealizácie
- Osobnostný rast
- Balík firemných benefitov
- Príspevok do 3. piliera
- Zamestnanecká autobusová doprava
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111