Hľadáme manažéra pre oddelenie zákazníckého servisu

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme zodpovedného a skúseného kandidáta, ktorý ma niekoľkoročné skúsenosti z medzinárodného prostredia a rád by pokračoval v manažérskej funkcii.
Náplň práce:
- Vedenie tímu, ktoré má na starosti zákaznícku podporu klientov- 40 zamestnancov, 2 teamleadri
- Zodpovednosť za chod celého tímu
- Nastavovanie cieľov rozvojových / vzdelávacích aktivít
- Stretnutia s vyšším manažmentom a preberanie stratégii a smerovanie tímu
- Pravidelné meetingy so svojím tímom- zodpovedný za 121 so zamestnancami
- Komunikácia s klientmi na dennej báze- riešenie nezrovnalostí a problémov
- Implementácia nových procesov a nápadov
Požadujeme
Úspešný kandidát musí spĺňať:
- Predošlé skúsenosti s vedením tímom sú PODMIENKOU
- Skúsenosť z medzinárodnej spoločnosti
- Skúsenosť nad 2 roky
- Anglický jazyk na úrovni C1
- Skúsenosť s developmentom ľudí, nastavovaním procesov
Benefity
- Služobný telefón a notebook
- Parkovanie
- Ročná odmena
- Dovolenka navyše
- iné
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111