SAP FI/CO KONZULTANT

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre SSC centrum, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v segmente kozmetiky a drogérie, hľadáme SAP FI/CO Konzultanta, ktorý bude mať na starosti úzku spoluprácu s klientami vo svete.
Náplň práce:
- manažment a koordinácia procesov súvisiacich s FI/CO
- možnosť podieľať sa na vývoji nových aplikácii (SAP Fiori, Cloud, RPA, Blockchain)
- podpora procesov v rámci aplikačného manažmentu
- koordinácia a projektový manažment v rámci SAP-u (migrácie, implementácie, akvizície, návrh)
- komunikácia s dodávateľmi aj s internými klientmi, a ich podpora v rámci SAP - komunikácia aj v anglickom jazyku (klienti sú z medzinárodného prostredia)
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- skúsenosť na pozícii SAP FI/CO Konzultant
- základnú znalosť SAP S/4 HANA
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka (B2 a vyššie)
Benefity
- 13. plat
- výkonnostný bonus 110%
- bonus v prípade odporučenia kandidáta 500-1000€
- Home-office
- 5 sick days
- kafetéria plus
- životné poistenie
- detská škôlka vedľa budovy
- obchod, kde si zamestnanci môžu zakúpiť drogériu za veľmi výhodné ceny
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk