Strategický nákupca

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš angličtinu v malíčku, si skúsený nákupca a vyjednávaš vždy len tie najlepšie podmienky? Využi svoje schopnosti v medzinárodnej spoločnosti a staň sa členom globálneho tímu nákupcov!
Tvojou náplňou práce bude:
- zastrešovanie celého nákupného procesu
- aktívny sourcing nových dodávateľov
- osobná, telefonická či e-mailová - komunikácia s dodávateľmi
- participácia na negociáciách v anglickom jazyku
- vyjednávanie cien, dohadovanie kontraktov, množstva objednaných tovarov a pod.
- plnenie stanovených cieľov
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- skúsenosť v oblasti strategického nákupu – PODMIENKA
- výhodou je skúsenosť s nákupom priamych materiálov, obalových materiálov, logistických služieb, chemikálií
- anglický jazyk B2/C1 – PODMIENKA
- komunikatívnosť
- hľadáme sebavedomého človeka, ktorý sa nebojí na sebe pracovať a chce sa stále rozvíjať
Benefity
Spoločnosť ponúka mnoho zaujímavých benefitov ako:
- 13. plat
- refferal bonus
- zľavy na produkty
- Home office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111