FINANČNÝ MANAŽÉR DO SENICE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Senica
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 4 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Aktuálne hľadáme finančného manažéra do výrobnej spoločnosti v Senici. Vašimi hlavnými úlohami by boli:
- Vedenie menšieho účtovného tímu (4 ľudia)
- Vedenie financií spoločnosti – tvorba finančných plánov, budgetov, kontrola účtovníctva
- Podieľanie sa na uzávierkach, príprava daňových priznaní, reportovanie štatistických výsledkov
- Pravidelná komunikácia so zahraničnými partnermi v anglickom jazyku
- Zlepšovanie a optimalizácia procesov
- Sledovanie legislatívnych zmien a aktívna komunikácia s právnikmi spoločnosti
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime pokiaľ spĺňate nasledujúce kritériá:
- Minimálne 3 roky na pozícii finančného manažéra vo výrobnej alebo medzinárodnej spoločnosti
- Aktívna znalosť a komunikácia v anglickom jazyku na úrovni C1
- Znalosť slovenského účtovníctva
- Výhodou je znalosť systému SAP
Hľadáme šikovného manažéra, ktorý má záujem o dlhodobú spoluprácu a je ochotný cestovať alebo sa relokovať do blízkosti Senice.
Benefity
Jeden z benefitov, ktoré spoločnosť pre finančného manažéra ponúka je služobné auto. Zároveň spoločnosť poskytuje príspevok do 3. piliera a iné finančné a nefinančné benefity.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk