Zástupca vedúceho pokladne

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Služby
Ponúkaný plat
1 100 - 1 430 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Láka ťa svet módy a rád tráviš čas v nákupných centrách. Práca s pokladňou ti nie je cudzia? Potom poď pracovať ako Zástupca vedúceho pokladne do rodinnej módnej spoločnosti, ktorá sa nachádza priamo v Bratislave.
Tvojou náplňou práce bude:
- Práca na pokladni – starostlivosť o chod celej pokladne
- Práca s peniazmi, blokovanie
- Pravidelná komunikácia so zamestnancami ale aj s materskou spoločnosťou
- Spolupráca so zamestnancami, s účtovníkmi či mzdovým oddelením
- Spracovávanie dennej uzávierky na pokladni
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Anglický jazyk – B1 – PODMIENKA
- Skúsenosť s prácou na pokladni
- Flexibilita – práca na zmeny
- Zodpovednosť
- Samostatnosť
- Nadšenie pre módu je vítané
Benefity
Spoločnosť ponúka mnoho zaujímavých benefitov:
- dynamické pracovné prostredie a skvelý, priateľský kolektív
- zamestnanecká zľava v obchodoch až do výšky 50%
- príspevok do 3. piliera
- zvýšenie mzdy po 3. mesiacoch
- stravné lístky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk