INŽINIER ZÁKAZNÍCKEJ KVALITY

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Malacky
Chemický priemysel, Strojárenstvo, Výroba, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii INŽINIER ZÁKAZNÍCKEJ KVALITY.
Vašou úlohou bude:
- Aktívna komunikácia so zákazníkom - riešenie reklamácii
- Nastavovanie kvalitatívnych ukazovateľov, kontrolných postupov a metód
- Vyhodnocovanie ukazovateľov chybovosti
- Definovanie nápravných a preventívnych opatrení a ich spätná kontrola
- Účasť pri nábehu nových projektov za oddelenie kvality
- Podpora implementácie systému kvality podľa ISO 9001/IATF 16949
- Podpora sústavného zlepšovania procesov a kvality
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- VŠ vzdelanie technického smeru, resp. SŠ vzdelanie technického zamerania
- Skúsenosť na pozícii v oblasti kvality minimálne 1 rok
- skúsenosť z automobilového priemyslu - 2 roky
- skúsenosť v oblasti zákazníckej kvality - PODMIENKA
- Aktívna znalosť NEMECKÉHO JAZYKA B2 PODMIENKA
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Znalosť noriem ISO 9001:2000 a IATF 16949
- skúsenosť s OEM alebo dodávateľom TIER 1
- znalosť nástrojov kvality
- orientácia v oblasti manažmentu kvality
- Proaktívny prístup k riešeniu problémov
Benefity
Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111