Marketingový manažér/špecialista pre webové produkty a mobilnú aplikáciu

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme tvorivého a organizačne zdatného človeka, ktorý bude realizovať marketingové aktivity pre zvýšenie používania webu a mobilnej aplikácie.
- plánovanie, realizácia a vyhodnocovanie marketingových aktivít, tvorba reportov
- príprava marketingového plánu (online, offline kampane)
- mesačné vyhodnocovanie marketingového plánu (úspešnosť, náklady apod.)
- spolupráca s partnermi pri realizácii marketingových aktivít
- zodpovednosť za obsah pre všetky komunikačné kanály (online, offline) – príprava textov, zadaní pre grafika
- starostlivosť o webové portály spoločnosti, komunikácia na sociálnych sieťach, príprava a riadenie online kampaní
- tvorba prezentačných a marketingových materiálov, tvorba newsletterov spoločnosti
- spolupráca s externými spoločnosťami pri realizácii marketingu,
- tvorba reportov a štatistík, analýza zákazníckeho správania (ako používa produkty cez nástroje google)
Požadujeme
- skúsenosti aspoň 1 rok na podobnej pozícii zameranej na marketing
- kreativita, grafické a vizuálne cítenie
- organizačne zdatná a komunikatívna osobnosť
- znalosti MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- znalosti Google Anaylics, Google sense, skúsenosti so Search Console, Firebase vítané
- základná znalosť optimalizácie webu, seo, ppc kampane
- práca s Adobe PhotoShop, Corel Draw alebo iného grafického programu je výhodou (nie nevyhnutné)
Benefity
- práca na vývoji a uvedení nového produktu na trh
- flexibilný pracovný čas, homeoffice, sick days
- HR program (jubilejné odmeny, ovocie a občerstvenie zdarma
- variabilná zložka 200 EUR mesačne v závislosti od plnenia úloh
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk