MANAŽÉR LOGISTIKY

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Automobilový priemysel, Informatika - software, Informatika - správa systémov, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Momentálne hľadáme pre nášho klienta vhodného kandidáta na pozíciu MANAŽÉRA DODÁVATEĽSKEJ LOGISTIKY.
Jeho hlavnou pracovnou náplňou bude:
- zodpovednosť za plánovanie a dodávku výrobného materiálu
- sledovanie materiálových zásob potrebných pre zabezpečenie kontinuity výroby, stanovuje optimálne voľby zásob
- organizácia a riadenie činnosti oddelenia a zodpovednosť za výkon všetkých činností
- zodpovednosť za termínové, finančné a vecné plnenie úloh, analyzuje príčiny časových sklzov
- riadenie tímu
- zabezpečenie fyzického aj informačného toku k dodávateľom
- zabezpečenie vyrovnaného inventúrneho stavu v závode
Požadujeme
- VŠ vzdelanie
- anglický jazyk - aktívne
- MS OFFICE - pokročilý
- SAP - pokročilý
- skúsenosti na obdobnej pozícii min. 3 roky
- technický rozhľad (automotive)
- organizačné a riadiace schopnosti
- flexibilita, zodpovednosť
Benefity
Budú prezentované na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk