Administratívna podpora s nemeckým jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak ovládaš nemecký a anglický jazyk na komunikatívnej úrovni a hľadáš prácu v administratíve na novo vzniknutom oddelení, čítaj ďalej a radi ťa uvidíme na pohovore a povieme ti viac.
Tvojou náplňou práce by bolo:
- Komunikácia s dodávateľmi v cudzom jazyku ohľadne spokojnosti spolupráce
- Procesovanie dotazníkov pre dodávateľov a poskytovanie im pomoci v rôznych otázkach
- Zbieranie potrebných informácií ohľadne platieb, faktúr, produktov, kvality apod.
- Práca v interných systémoch spoločnosti
Požadujeme
Ak spĺňaš nasledujúce požiadavky, pošli nám tvoje CV v anglickom jazyku a radi sa ti ozveme.
- Anglický a nemecký jazyk na úrovni B2 podmienkou- každodenná komunikácia v cudzích jazykoch
- Predošlé skúsenosti v administratíve výhodou, ale nie podmienkou
- Orientácia na zákazníka, komunikatívna osobnosť a zmysel pre detail podmienkou
Benefity
- 13.plat
- flexibilný pracovný čas
- Home office
- Sick day ai.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk