User Access Management Specialist

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 440 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš technickú školu za sebou a máš chuť naštartovať svoju kariéru v IT Security?
V tom prípade je tvojím prvým krokom User Access manažment. Ak s UAM dokonca máš skúsenosti bude to tvojou obrovskou výhodou.
Za čo budeš zodpovedný?
- Prideľovanie prístupov a práv do aplikácií spoločností
- Revízia priradených prístupových práv
- Blacklist používateľov
- Práca v Active directory
- Kontrolovanie loginov
- Manažovanie prístupov pre rôzne typy aplikáci
Požadujeme
Požiadavky:
- ovládanie Excelu na pokročilej úrovni (funkcie, kontingenčné tabuľky)
- vysokoškolské vzdelania v oblasti IT alebo základný IT prehľad
- angličtina na komunikatívnej úrovni minimálne B2
- logické a analytické myslenie
Benefity
- Dodatková dovolenka (za každý odpracovaný rok deň navyše - max 5 dní)
- 3 dni sick day
- Referral program (200€/1000€)
- Príspevok zamestnávateľa na životné poistenie (v max. výške 22,14€)
- Mesačný príspevok zamestnávateľa do tretieho piliera (v max. výške 3% hrubej mesačnej mzdy)
- Stravné lístky v hodnote 3,6€ s doplatkom zamestnanca 0,5€ na jeden lístok
- Flexibilný benefit - extra gastrolístky/gift kupóny/príspevok na dopravu v hodnote 20€/kvartál
- Príspevok na jazykové kurzyy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk