Administratívna podpora- oblasť logistiky a skladového hospodárstva

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Ak by ťa bavila práca v administratíve vo veľkej medzinárodnej spoločnosti, neváhaj a pošli nám tvoj životopis.
Vašou hlavnou náplňou práce by bolo spracovanie dát a data setov, ktoré sa týkajú presunov tovaru medzi rôznymi distribučnými centrami po celom svete.
Musíš dávať pozor na to, aby boli dáta správne zaznačené v systémoch, keďže sú veľmi potrebné pre funkciu ďalších oddelení.
Pracovať budeš so systémom SAP a samozrejme na všetko budeš zaškolený/á.
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Aktívna znalosť anglického jazyka aspoň na úrovni B2
- Aspoň polročná administratívna skúsenosť alebo ukončené vysokoškolské vzdelanie (ideálne v oblasti logistiky)
- Skúsenosť
- Základná znalosť MS Office je nutnosťou
- Tímovnosť, orientácia na detail a samostatnosť
Benefity
Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré Vám budú prezentované samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore, ale zahŕňajú napríklad 13. plat, možnosť práce z domu, flexibilný pracovný čas, extra dovolenka a mnoho iných.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk