CONTROLLER / ŠPECIALISTA REPORTINGU

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Aktuálne máme zaujímavú pracovnú ponuku v medzinárodnej spoločnosti, kde by ste sa mohli venovať controllingu a reportingu.
Vašou hlavnou náplňou by bolo:
- Finančné plánovanie a pravidelné porovnávanie KPIs a komentovanie rozdielov
- Sledovanie nákladov a optimalizácia
- Zefektívňovanie reportov, vytváranie nových reportov
- Práca s BI toolom
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime ak spĺňate nasledujúce kritériá:
- Minimálne 2 roky na obdobnej pozícii v oblasti controllingu / reportingu
- Excel na pokročilej úrovni (kontingenčné tabuľky, v look up, ideálne makrá)
- Znalosť BI toolu výhodou
Benefity
Spoločnosť ponúka finančné aj nefinačné benefity ako 13./14.plat, flexibilný pracovný čas, možnosť home officov, zvýhodnený nákup produktov spoločnosti a pod.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk