Senior Android Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
3 000 - 5 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Ahoj!
Uvítal by si zmenu na krátkodobejšie obdobie - 6 mesiacov a stal sa kontraktorom pre jednu z najlepších vývojárskych spoločností v Košiciach?
Koho presne hľadáme? --> Lead Mobile applications developer-a pre Android Platfomu.
Čo bude Tvojou úlohou?
- návrh, coding a modifikácia mobilných aplikácií od databázovej štruktúry až po tok dát a design
-úsilie vytvárať vizuálne atraktívne obrazovky, ktoré obsahujú užívateľský prívetivý dizajn, prehľadnú navigáciu a vysoko kvalitné a vysoko výkonné aplikácie
-aktívna podpora procesov zabezpečenia kvality a automatizácie testov
-aktívna pdopora základných architektonických usmernení a osvedčených postupov pri vývoji
Hľadáme človeka ON-SITE s nástupom ASAP a ohodnotením na MD, ktoré je závislé od skúseností a samotného profilu kandidáta.
Požadujeme
Čo musíš vedieť?
- prakticky rozumieť agilnej metodológií (Scrum alebo Kanban)
-praktická skúsenosť s Test-Driven Development princípmi
- porozumenie kód review procedúram, formátovaniu, integrovanému testovaniu a iným QA procedúram
-Android development in Java and/or Kotlin
-RESTful APIs
-Android Studio, Android SDKs, Gradle
-Git
Nice to have!
-Espresso
-Jenkins CI
-XCode Server
-C/C++
-JavaScript
-iOS development
-Cloud services, e.g. AWS AppSync, DynamoDB, Cognito, etc.
Nástup: ASAP
Benefity
Spoločnosť ponúka mnoho benefitov, ktoré budú odprezentované pri osobnom, prípadne telefonickom rozhovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321